Video (6.x-5.0-beta1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Back
ar: رجوع

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Configure
ar: ضبط

en: General
ar: عام

en: Video
ar: فيديو

en: Attach
ar: أرفق

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Information
ar: معلومات

en: File system
ar: نظام الملفات

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.

en: File extension
ar: امتداد الملف
