Video (6.x-5.0-beta1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Configure
ast: Configurar

en: General
ast: Xeneral

en: Attach
ast: Axuntar

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu

en: File system
ast: Sistema de ficheros
