Video (6.x-5.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Configure
fil: Ayusin

en: Attach
fil: Angkatin

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.

en: File system
fil: Sistema ng talaksan
