Video (6.x-5.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
