Video (6.x-5.0-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: General
lv: Galvenie

en: Note
lv: Piezīme

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Attach
lv: Pievienot

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Information
lv: Informācija

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: File system
lv: Failu sistēma

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: File extension
lv: Faila paplašinājums
