Video (6.x-5.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Back
ro: Înapoi

en: (none)
ro: (nici unul)

en: Notes
ro: Note

en: Configure
ro: Configurează

en: SWF Tools
ro: Unelte SWF

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Attach
ro: Ataşează

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Information
ro: Informații

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: File system
ro: Sistem de fișiere

en: The file could not be uploaded.
ro: Fişierul nu a putut fi încărcat.

en: File extension
ro: Extensia fișierului
