Video (6.x-5.0-beta2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Plugin
br: Lugant

en: Your email address
br: Ho chomlec'h postel
