Video (6.x-5.0-beta2) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Back
he: אחורה

en: (none)
he: (ללא)

en: Notes
he: הערות

en: Configure
he: הגדרות

en: General
he: כללי

en: Note
he: הערות

en: Cron settings
he: הגדרות Cron

en: Video
he: וידאו

en: Plugin
he: פלאגין

en: Attach
he: צרף

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Information
he: מידע

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Add preset
he: הוסף קבוע מראש

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני

en: File system
he: מערכת קבצים

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: Appears in: @types
he: מופיע ב: @types
