Video (6.x-5.0-beta2) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Back
hu: Vissza

en: (none)
hu: (semmi)

en: Players
hu: Lejátszók

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Configure
hu: Beállít

en: Video Upload
hu: Videó feltöltés

en: General
hu: Általános

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Cron settings
hu: Cron beállítások

en: Video
hu: Videó

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Attach
hu: Csatol

en: Audio sample rate
hu: Mintavételi arány

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Information
hu: Információ

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: video
hu: videó

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
hu: %field (%type tartalomtípus) fájlmezőhöz tartozó %directory feltöltési könyvtár nem hozható létre vagy nem hozzáférhető. Emiatt az újonnan feltöltött fájlt nem lehet ebbe a könyvtárba menteni és a feltöltés meg lett szakítva.

en: Preset
hu: Beállítás

en: for
hu: mire vonatkozóan

en: Delete preset
hu: Beállítás törlése

en: Example:
hu: Példa:

en: Presets
hu: Beállítások

en: Add preset
hu: Beállítás hozzáadása

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Preset name
hu: Beállítás neve

en: Your email address
hu: E-mail cím

en: File system
hu: Fájlrendszer

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: File extension
hu: Fájlkiterjesztés

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
hu: Az alapértelmezés szerinti képet nem lehet feltölteni. %destination cél nem létezik vagy a kiszolgáló által nem írható.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
hu: Helyrehozhatatlan hiba történt. Ez az űrlap nem szerepel a szerver gyorsítótárában. Meg kell próbálni újratölteni az oldalt és ismét elküldeni.

en: Appears in: @types
hu: Ez használja: @types

en: Video Thumbnail
hu: Videó bélyegkép

en: Convert video on save
hu: Videó konvertálása mentéskor

en: Divx Player
hu: Divx Lejátszó

en: Real Media Player
hu: Real Media Lejátszó

en: FLV Flash Players
hu: FLV Flash Lejátszó

en: SWF Flash Player
hu: SWF Flash Lejátszó

en: Number of thumbnails
hu: Bélyegképek száma

en: Replace the video thumbnail
hu: Videó bélyegképének cseréje

en: Upload a video thumbnail
hu: Videó bélyegképének feltöltése

en: Path to qt-faststart
hu: A qt-faststar útvonala

en: HTML5 Player
hu: HTML5 lejátszó

en: Expires header
hu: Lejárati fejléc

en: Video thumbnail
hu: Videó bélyegképe

en: Dimension of thumbnails
hu: Bélyegképek mérete

en: generating thumbnails
hu: bélyegképek létrehozása
