Video (6.x-5.0-beta2) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Help text
id: Teks bantuan

en: Back
id: Kembali

en: (none)
id: (tidak ada)

en: Configure
id: Konfigurasi

en: General
id: Umum

en: Cron settings
id: Pengaturan cron

en: Attach
id: Sisipkan

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.

en: Information
id: Informasi

en: Example:
id: Contoh:

en: Your email address
id: Alamat email Anda

en: File system
id: Sistem berkas

en: The file could not be uploaded.
id: Berkas tidak bisa diunggah.

en: File extension
id: Ekstensi berkas
