Video (6.x-5.0-beta2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: General
jv: Umum

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.
