Video (6.x-5.0-beta2) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: (none)
kn: (ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ)

en: Players
kn: ಚಾಲಕಗಳು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Attach
kn: ಲಗತ್ತಿಸು

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Automatically start video buffering
kn: ವಿಡಿಯೋವನ್ನು ಸ್ವಯಂ ಆಗಿ ಉಳಿಸಲು ಶುರು ಮಾಡು.
