Video (6.x-5.0-beta2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: File system
pa: ਫਾਇਲ ਸਿਸਟਮ
