Video (6.x-5.0-beta2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Configure
sl: Nastavi

en: General
sl: Splošno

en: Attach
sl: Pripni

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: File system
sl: Datotečni sistem
