Video (6.x-5.0-beta2) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: General
te: సాధారణ

en: Attach
te: జోడించు

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Information
te: సమాచారం

en: Example:
te: ఉదాహరణ:

en: File system
te: దస్త్ర వ్యవస్థ
