Video (6.x-5.0-beta2) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Back
tr: Geri

en: (none)
tr: (hiçbiri)

en: Notes
tr: Notlar

en: Configure
tr: Yapılandır

en: General
tr: Genel

en: Cron settings
tr: Zamanlanmış görev ayarları

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Attach
tr: Ekle

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Information
tr: Bilgi

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Your email address
tr: E-posta adresiniz

en: File system
tr: Dosya sistemi

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.

en: File extension
tr: Dosya uzantısı

en: bypass conversion video
tr: video dönüştürmeyi atla
