Video (6.x-5.0-beta2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Configure
ur: ترتیب

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
