Video (6.x-5.0-beta3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Help text
af: Hulpteks

en: Back
af: Terug

en: Configure
af: Verstel

en: Attach
af: Aanheg

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
