Video (6.x-5.0-beta3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Configure
bs: Podešavanje

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: File system
bs: Sistem datoteka

en: Appears in: @types
bs: Pojavljuje se u: @types
