Video (6.x-5.0-beta3) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Help text
ja: ヘルプテキスト

en: Back
ja: 戻る

en: Notes
ja: ノート

en: Configure
ja: 設定

en: General
ja: 全般

en: Note
ja: 注意

en: Cron settings
ja: Cron の設定

en: Video
ja: ビデオ

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Attach
ja: 添付

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Information
ja: 情報

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Presets
ja: プリセット

en: Your email address
ja: あなたのメールアドレス

en: File system
ja: ファイル システム

en: The file could not be uploaded.
ja: ファイルがアップロードできませんでした。

en: File extension
ja: ファイル拡張子
