Video (6.x-5.0-beta3) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Back
oc: Precedent

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Players
oc: Jogaires

en: Notes
oc: Nòtas

en: Configure
oc: Configurar

en: Attach
oc: Estacar

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Information
oc: Informacions

en: Example:
oc: Exemple :

en: File system
oc: Sistèma de fichièrs

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.
