Video (6.x-5.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Back
ca: Enrere

en: (none)
ca: (cap)

en: Players
ca: Reproductors

en: Configure
ca: Configura

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Video
ca: Vídeo

en: Plugin
ca: Connector

en: Attach
ca: Adjunta

en: Audio sample rate
ca: Taxa de mostra d'àudio

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Information
ca: Informació

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Example:
ca: Exemple:

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: File extension
ca: Extensió del fitxer

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
ca: No s'ha pogut carregat la imatge predeterminada. La destinació %destination no existeix o no pot ser escrita pel servidor.

en: Appears in: @types
ca: Apareix a: @types
