Video (6.x-5.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Attach
dz: མཉམ་སྦྲགས་འབད།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: File system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས་
