Video (6.x-5.0) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Back
eu: Itzuli

en: Notes
eu: Oharrak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: General
eu: Orokorra

en: SWF Tools
eu: SWF tresnak

en: Note
eu: Oharra

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Attach
eu: Erantsi

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Information
eu: Informazioa

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: File system
eu: Fitxategi sistema

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: File extension
eu: Fitxategiaren luzapena

en: Appears in: @types
eu: Agertzen: @types
