Video (6.x-5.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Back
fi: Takaisin

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Configure
fi: Määrittele

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Attach
fi: Liitä

en: Player settings
fi: Esityskerroksen asetukset

en: Transcoder
fi: Transkooderi

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Information
fi: Tietoa

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Example:
fi: Esimerkki:

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: File system
fi: Tiedostojärjestelmä

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: File extension
fi: Tiedostopääte
