Video (6.x-5.0) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Back
hi: वापस

en: (none)
hi: (कोई नहीं)

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: General
hi: सामान्य

en: Cron settings
hi: क्रॉन सेटिंग्स

en: Video
hi: वीडियो

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Attach
hi: संलग्न करें

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है
