Video (6.x-5.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: General
hy: Ընդհանուր

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:
