Video (6.x-5.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: Back
is: Til baka

en: (none)
is: (ekkert)

en: Configure
is: Stilla

en: General
is: Almennt

en: Attach
is: Hengja við

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.

en: Information
is: Upplýsingar

en: File system
is: Skráakerfi
