Video (6.x-5.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Help text
ml: സഹായം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.

en: File system
ml: ഫയൽ സിസ്റ്റം
