Video (6.x-5.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Configure
mn: Тохируулах

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: File system
mn: Файлын систем
