Video (6.x-5.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Back
mr: मागे

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: General
mr: साधारण
