Video (6.x-5.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст
