Video (6.x-5.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Back
bg: Назад

en: Notes
bg: Бележки

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: General
bg: Общи

en: Note
bg: Бележка

en: Attach
bg: Прикачи

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: File system
bg: Файлова система
