Video (6.x-5.1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Help text
et: Abitekst

en: Back
et: Tagasi

en: Players
et: Mängijad

en: Configure
et: Seadistus

en: General
et: Üldine

en: Cron settings
et: Croni seaded

en: Attach
et: Pane kaasa

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Information
et: Andmed

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: File system
et: Failisüsteem

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: File extension
et: Faililaiend

en: Appears in: @types
et: Kasutusel kohas: @types

en: Divx Player
et: Divx mängija
