Video (6.x-5.1) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Back
fa: بازگشت

en: (none)
fa: هیچ

en: Players
fa: اجرا کننده ها

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Configure
fa: پیکربندی

en: login
fa: لاگین

en: General
fa: عمومی

en: Note
fa: یادداشت

en: Cron settings
fa: تنظیمات کرون

en: Video
fa: ویدیو

en: Plugin
fa: افزونه

en: Attach
fa: پیوست

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Information
fa: اطلاعات

en: Cron Settings
fa: تنظیمات کرون

en: for
fa: برای

en: Example:
fa: مثال:

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما

en: File system
fa: فایل سیستم

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: Configure different aspects of the video module and its plugins
fa: پیکربندی اجزای مختلف ماژول ویدیو و افزونه‌های آن

en: File extension
fa: پسوند فایل
