Video (6.x-5.1) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Back
gl: Voltar

en: (none)
gl: (ningún)

en: Players
gl: Reproductores

en: Notes
gl: Notas

en: Configure
gl: Configurar

en: login
gl: iniciar sesión

en: General
gl: Xeral

en: Attach
gl: Adxuntar

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Information
gl: Información

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Example:
gl: Exemplo:

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: File system
gl: Sistema de ficheiros

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: File extension
gl: Extesión de ficheiro

en: Appears in: @types
gl: Aparece en: @types
