Video (6.x-5.1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Back
hr: Natrag

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Notes
hr: Bilješke

en: Configure
hr: Prilagodi

en: General
hr: Općenito

en: Attach
hr: Priloži

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: File system
hr: Sustav datoteka

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
hr: Zadana slika ne može biti otpremljena. Odredište %destination ili ne postoji ili u nj nije omogućeno zapisivanje.
