Video (6.x-5.1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Back
lt: Atgal

en: Notes
lt: Pastabos

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: General
lt: Bendras

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Attach
lt: Prisegti

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
lt: Atsiuntimo direktorijos %directory bylos laukelyje %field (turinio tipas %type) neįmanoma sukurti arba ji nepasiekiama. Naujai atsiųstos bylos išsaugotos ir atsiuntimas bus atšauktas.

en: Preset
lt: Numatyta

en: Add preset
lt: Pridėti nustatymų rinkinį

en: File system
lt: Failų sistema

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
lt: Nepavyko atsiųsti įprasto vaizdo. Tikslas %destination neegzistuoja ar neįrašomas serverio.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
lt: Nepataisoma klaida. Ši forma neturi serverio kešo. Pabandykite perkrauti puslapį ir bandykite vėl.

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: Player Settings
lt: Grotuvo nustatymai
