Video (6.x-5.1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: File system
mk: Датотечен систем
