Video (6.x-5.1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Back
my: နောက်သို့

en: Example:
my: ဥပမာ -

en: File system
my: ဖိုင်စနစ်
