Video (6.x-5.1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Back
sk: Späť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: General
sk: Všeobecné

en: Note
sk: Poznámka

en: Attach
sk: Pripojiť

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Information
sk: Informácia

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
sk: Priečinok na nahrávanie %directory pre súborové pole %field (content type %type) nemôže byť vytvorený alebo nieje dostupný. Novo nahratý súbor nemôže byť uložený v tomto priečinku a nahrávanie bolo ukončené.

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Delete preset
sk: Odstrániť predvoľbu

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: File system
sk: Systém súborov

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: File extension
sk: Prípona súboru

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
sk: Predvolený obrázok nie je možné nahrať. Cieľový adresár %destination neexistuje, alebo doňho nemôže server zapisovať.
