Video (6.x-5.2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Configure
bn: কনফিগার

en: General
bn: সাধারণ
