Video (6.x-5.2) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Back
da: Tilbage

en: (none)
da: (ingen)

en: Players
da: Afspillere

en: Notes
da: Noter

en: Configure
da: Konfigurér

en: General
da: Generelt

en: Note
da: Bemærk

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Attach
da: Vedhæft

en: Audio sample rate
da: Lyd samplingsfrekevens

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
da: Upload-mappen %directory for feltet %field (indholdstype %type) kan ikke oprettes eller er ikke tilgængelig. En nyligt uploadet fil kan ikke gemmes i denne mappe, og overførslen er annulleret.

en: Delete preset
da: Slet forvalg

en: Example:
da: Eksempel:

en: Your email address
da: Din e-mail-adresse

en: File system
da: Filsystem

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.

en: File extension
da: Filendelse

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
da: Standardbilledet kunne ikke uploades. Destinationen %destination eksisterer ikke eller serveren kan ikke skrive til den.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
da: Der opstod en uoprettelig fejl. Denne formular mangler i serverens cache. Prøv at genindlæse siden og indsende formularen igen.

en: Appears in: @types
da: Optræder i: @types
