Video (6.x-5.2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Help text
kk: Анықтама

en: Configure
kk: Баптау

en: General
kk: Басты

en: Attach
kk: Қосу

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: File system
kk: Файлдық жүйе
