Video (6.x-5.2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: General
ku: گشتی

en: Attach
ku: بلکێنە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Information
ku: زانیاری

en: File system
ku: سیستمی پەڕگە

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.
