Video (6.x-5.2) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Back
sv: Tillbaka

en: (none)
sv: (inget)

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Configure
sv: Konfigurera

en: General
sv: Allmän

en: Cron settings
sv: Inställningar för schemalagd aktiviteter

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Attach
sv: Bifoga

en: Audio sample rate
sv: Samplingsfrekvens för ljud

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
sv: Uppladdningskatalogen %directory för filfältet %field (innehållstyp %type) kunde inte skapas eller är inte tillgänglig. Som en konsekvens kunde en nyligen uppladdad fil inte sparas i denna katalogen och uppladdningen avbröts.

en: for
sv: för

en: Delete preset
sv: Radera förhandsinställning

en: Example:
sv: Exempel:

en: Presets
sv: Förval

en: Add preset
sv: Lägg till förhandsinställning

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: File system
sv: Filsystem

en: The file could not be uploaded.
sv: Filen kunde inte laddas upp.

en: File extension
sv: Filändelse

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
sv: Standardbilden kunde inte laddas upp. Destinationen %destination finns inte eller är inte skrivbar av servern.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
sv: Ett oåterkalleligt fel har inträffat. Detta formulär saknades från serverns cache. Försök att ladda om sidan och skicka igen.

en: Appears in: @types
sv: Förekommer i: @types

en: Bucket
sv: Hink

en: Select video
sv: Välj video
