Video (6.x-5.3) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Back
be: Назад

en: Notes
be: Заўвагі

en: Configure
be: Правіць

en: General
be: Агульны

en: Attach
be: Дадаць

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: video
be: відэа

en: File system
be: Файлавая сістэма

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.
