Video (6.x-5.3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Back
el: Πίσω

en: (none)
el: (κανένα)

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: General
el: Γενικά

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Attach
el: Επισύναψη

en: Audio sample rate
el: Ρυθμός δειγματοληψίας ήχου

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
el: Ο φάκελος αποστολής %directory για το πεδίο αρχείου %field (τύπος ύλης %type) δεν μπόρεσε να δημιουργηθεί ή δεν είναι προσβάσιμος. Καθώς το νέο απεσταλμένο αρχείο δεν μπόρεσε να αποθηκευτεί σε αυτόν το φάκελο, η αποστολή ακυρώθηκε.

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: File system
el: Σύστημα αρχείων

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: File extension
el: Κατάληξη αρχείου

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
el: Η εικόνα προεπιλογής δεν αποστάλθηκε. Ο προορισμός %destination δεν υπάρχει ή δεν είναι εγγράψιμος από τον διακομιστή.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
el: Προέκυψε ένα ανεπανόρθωτο σφάλμα. Αυτή η φόρμα δεν υπήρχε στην μνήμη cache του διακομιστή. Προσπαθήστε να ανανεώσετε τη σελίδα και να κάνετε πάλι υποβολή.
