Video (6.x-5.3) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Configure
eo: Agordu

en: Attach
eo: Alkroĉu

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: File system
eo: Dosier-sistemo
