Video (6.x-5.3) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: General
ka: ზოგადი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
